• +46 (0)36 333 60 00
  • Kungsängsvägen 27, 561 51 Huskvarna

Våra medarbetare

Visionen med Bonigis medarbetare har alltid varit att bygga ett powerteam. En helhet där alla bidrar med intressanta vinklar och utmaningar för bästa resultat. Viktigt för oss och våra gemensamma projekt är även att du som uppdragsgivare får bidra från ditt håll. Välkommen att höra av dig!
Anders Rimås

Anders Rimås
Användaransvarig - NGO|PRO®
Användaransvarig - Offentlig sektor

036-333 60 90
anders@bonigi.se

Fredrik Liljemark

Fredrik Liljemark
VD / Produktionsledning
Produktansvarig - NGO|PRO®

036-44 00 800
fredrik@bonigi.se

Sara Nelander

Sara Nelander
Koordinator

036-333 60 10
sara@bonigi.se
Patrick Gebhard

Patrick Gebhard
Systemarkitekt
Fokus: Gränssnitt

patrick@bonigi.se

Joakim Spångberg

Joakim Spångberg
Systemarkitekt
Fokus: Databas

joakim@bonigi.se

Mikael Hultkvist

Mikael Hultkvist
Web/Art Director

mikael@bonigi.se

Daniel Nordqvist

Daniel Nordqvist
Systemutvecklare
Fokus: Gränssnitt

daniel@bonigi.se

Magnus Boivie

Magnus Boivie
Systemutvecklare
Fokus: Integration

magnus@bonigi.se